راه اندازی ایستگاه رادیو حرم در آستان

 

حجت الاسلام احمد باقری در گفتگو با خبرنگار شبستان در قزوین بیان کرد: به منظور ارتباط هرچه بیشتر با مخاطبان و زائران، ایستگاه رادیو حرم در آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین راه اندازی شده است که رادیو حرم در این آستان مقدس پخش برنامه دارد.

وی ادامه داد: با راه اندازی ایستگاه رادیو حرم به دنبال این هستیم با اجرای برنامه هایی توجه معنوی بیشتری را نسبت به جایگاه حضرت حسین بن علی بن موسی الرضا (ع) داشته باشیم و از همه فعالان فرهنگی استان هم برای بهبود این ایده نو طلب یاری داریم.

مدیر آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین اضافه کرد: در رادیو حرم به دنبال ایجاد ارتباطی بین زائر و فضای معنوی امامزاده هستیم؛ البته قصد نداریم سکوت و آرامشی که زائر در آن یک ارتباط فردی با آستان مقدس برقرار می کند را شکسته و از بین ببریم ولی سکوت مطلق را هم یک نوع مانع برای رشد فردی و جمعی زائر می دانیم.

وی اعلام کرد: برنامه رادیو حرم در آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین یک ساعت قبل از اذان مغرب آغاز می شود و شامل برنامه های زنده و ضبط شده با موضوعات روز و مسائلی است که افراد جامعه با آن درگیر هستند و در واقع برنامه ها با توجه به نیاز زائر ومخاطبان پخش می شود.

حجت الاسلام باقری تصریح کرد: برنامه های رادیو حرم آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین در قالب گفتگوهای کارشناس محور، سرود ها، نماهنگ های نشاط آور، سخنرانی های اساتید مطرح و بیانات مقام معظم رهبری و امام راحل است.

وی خاطر نشان کرد: باتوجه به اینکه آستان مقدس امام زاده حسین (ع) قزوین به عنوان امامزاده شاخصی در سطح کشور و استان، فضای معنوی و فرهنگی مردم قزوین را رشد می دهد، افتتاح رادیو حرم اقدامی به منظور رشد و ارتقای این مسیر ارزشمند است.

مدیر آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین در پایان یادآور شد: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی این اقدام گامی در راستای تحقق این مهم است که امیدواریم ما را در رسیدن به این هدف یاری کند.

 

لینک های مفید


   
   

 

 • امامزاده حسین(ع)

  امامزاده حسین(ع)
 • امامزاده حسین(ع)

  امامزاده حسین(ع)
 • امامزاده حسین(ع)

  امامزاده حسین(ع)
 • امامزاده حسین(ع)

  امامزاده حسین(ع)
 • 1
 • 2
 • 3

آدرس پستی امامزاده حسین(علیه السلام)

آدرس: قزوین - خیابان شهداء - خیابان سلامگاه - آستان مقدس امامزاده حسین بن علی بن موسی الرضا(ع)

صندوق پستی : 69356-24176

تلفن: 33571491-028   دورنگار: 33559720-028

پست الکترونیکی :  info@ebn-reza.com