مناجات با خدا در شبهای ماه مبارک رمضان

حجت الاسلام احمد باقری در گفتگو با خبرنگار شبستان در قزوین بیان کرد: به مناسبت ماه مبارک رمضان برنامه های ویژه ای در آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین در نظر گرفته شده است که در ایام این ماه مبارک اجرایی می شود.

وی ادامه داد: برنامه شاخص ما در این ماه، 30 شب بندگی با عنوان «میهمان خدا» است که هر شب از ساعت 23.30 تا 2 بامداد در آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین برگزار می شود و حجت الاسلام شرافتی، حجت الاسلام محمدحسینی و حجت الاسلام شهسورای سخنرانان این مراسم هستند و تلاوت قرآن کریم، قرائت دعا و مناجات از جمله بخش های دیگر این مراسم است.

مدیر آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین اضافه کرد: این مراسم به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه شهرستان قزوین، آستان مقدس امامزاده حسین (ع) و هیئت رزمندگان اسلام برگزار می شود و هر سال در ایام ماه مبارک رمضان شاهد برگزاری این مراسم هستیم و هر ساله هم استقبال هرچه بیشتر مردم از این برنامه معنوی و مذهبی را داریم.

حجت الاسلام باقری تصریح کرد: مهمترین و هدف و رویکردی که در این مراسم دنبال می شود، ایجاد معنویت در آستان مقدس امامزاده حسین (ع) است و با توجه به اینکه مقام معظم رهبری فرمودند باید بقاع متبرکه به قطب فرهنگی تبدیل شوند، بنا داریم در راستای تحقق فرمایش رهبری قدم برداشته و با انسجام کارهای فرهنگی، جوانان را جذب این مکان های مذهبی کنیم.

وی با اشاره به برگزاری ویژه برنامه های متعدد در مناسبت های مختلف ماه رمضان اعلام کرد: با توجه به اینکه در ماه مبارک رمضان مناسبت های مختلفی داریم، در قالب مراسم 30 شب بندگی برنامه های متعددی در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می شود و در واقع رویکرد برنامه بر اساس این مناسبت ها خواهد بود.

مدیر آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین با اشاره به برگزاری مراسم جزخوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان خاطر نشان کرد: برنامه جزخوانی قرآن کریم همه روزه در طول ماه مبارک رمضان از ساعت 17.30 تا 18.30 در حسینیه آستان مقدس برگزار می شود.

لینک های مفید


   
   

 

 • امامزاده حسین(ع)

  امامزاده حسین(ع)
 • امامزاده حسین(ع)

  امامزاده حسین(ع)
 • امامزاده حسین(ع)

  امامزاده حسین(ع)
 • امامزاده حسین(ع)

  امامزاده حسین(ع)
 • 1
 • 2
 • 3

آدرس پستی امامزاده حسین(علیه السلام)

آدرس: قزوین - خیابان شهداء - خیابان سلامگاه - آستان مقدس امامزاده حسین بن علی بن موسی الرضا(ع)

صندوق پستی : 69356-24176

تلفن: 33571491-028   دورنگار: 33559720-028

پست الکترونیکی :  info@ebn-reza.com